Zoekmachines

 




 

Overzichtpagina
genealogische documenten
(niet op de site)
= nieuw     = gewijzigd  Gepubliceerd op mijn
genealogische
internet-pagina's
Genealogie
Genealogische databank

Genealogie familie Gomes
Genealogische fragmenten Alkmaar

Europese adel
Noord-Holland noord
Indexen achternamen
Genealogische databank

Noord-Holland noord
Gomes
Gouda
Planteyt
Rijskamp
Sparenburg
Spinhoven
Stam
Afstammingsreeksen - htm
Gomes:
Jan Willemsz Bommel

Jan Gomes

Reyn Ariensz
(Gouda)
Jan Gleyne Groen
Wulbert (Groot)

Hendrik van Heerwaarden
Jacob Klaasz Koendert
Arie Loos (Konijn)
Jacob Planteyt

Timoteus de Porto
Ariaen Rijskamp

Teunis Schaatsenberg
Jurriaan van Sparenburg
Cornelis Meerten
(stamreeks Spinhoven)
Louris Stam

Engel Swart
Jonathan de Vos
Gerrit Cornelisz Wijker
Hendrik Joppen Wijker
Afstammingsreeksen - rtf
Alkmaar:
Cornelis (Jan Mourijnsz) van der Nijenburg
Dirc Teylinc
Gillis van Oudensteijn
Jan Matthijs van Vladeracken
Willem Claesz (Nijenburg)
Willem Luytgaerden

Gomes:
Jan Willemsz Bommel (5 generaties)20070726
Cornelis Cornelisz Buijsman (8 generaties) 20070726
Cornelis Aarjensz Duijncker 20060303
Jan Duijncker (11 generaties)20070727
Jan Hendriksz Eelman (10 generaties)20070725
Jan Gomes20061002
Reyn Ariensz (Gouda) 20060210
Jan Gleyne Groen20061002
Wulbert (Groot)20070731
Hendrik van Heerwaarden (8 generaties)20070725

Jacob Hillenius
20060821
Claas Pietersz - Hopman Egmond 20070324
Gerdt Kickert (13 generaties) 20070725
Jacob Klaasz Koendert20060210
Arie Loos (Konijn 7 generaties) 20070731
Jacob Planteyt20061002
Timoteus de Porto (5 generaties)20070724
Jan Cornelisz Ran (6 generaties)20070722
Ariaen Rijskamp (10 generaties) 20070727
Teunis Schaatsenberg (7 generaties)
20070722
Jurriaan van Sparenburg
20060210
Willem van Sparenburg

Jan Spigt
20070722
Cornelis Meerten (stamreeks Spinhoven) 20061227
Louris Stam20060212

Engel Swart 20060213
Albert Laurensz Veeger (6 generaties) 20070724
Govert Verberne (10 generaties)
20070727
Jonathan de Vos (5 generaties)
20070731
Gerrit Cornelisz Wijker
20060312
Hendrik Joppen (Wijker)
20060312
Frans Fransz Witte (7 generaties) 20070722
Kwartierstaten - htm
Gomes:
Robert René Gomes
Margaretha Sparenburg
Christiaan Johannes Spinhoven
Adeleid Stam
Pdf-bestanden
Alkmaar:
Afstamming Adriaen van Foreest
Afstamming Dirk Jordensz van Foreest
Afstamming Jan Matthijs van Vladeracken
Afstamming Joost Symonssz van Veen
Afstamming Nanning van Foreest
Afstamming Simon 'de Oude' van Veen

Europese adel:
Reeksen adel

Gomes:
Afstammingsreeks Jan Willemsz Bommel

Afstammingsreeks Pieter Jansz Glas (zip)
Afstammingsreeks Jan Gomes
Afstammingsreeks Reyn Ariensz (Gouda)
Afstammingsreeks Jan Gleyne Groen
Afstammingsreeks Wulbert (Groot)
Afstammingsreeks Jacob Klaasz Koendert (Half)
Afstammingsreeks Hendrik van Heerwaarden
Afstammingsreeks Arie Loos (Konijn)
Afstammingsreeks Jacob Planteyt
Afstammingsreeks Timoteus de Porto
Afstammingsreeks Ariaen Rijskamp
Afstammingsreeks Teunis Schaatsenberg
Afstammingsreeks Jurriaan van Sparenburg

Afstammingsreeks Cornelis Meerten (stamreeks Spinhoven)Afstammingsreeks Louris Stam
Afstammingsreeks Engel Swart
Afstammingsreeks Jonathan de Vos
Afstammingsreeks Gerrit Cornelisz Wijker
Afstammingsreeks Hendrik Joppen Wijker

Kwartierstaat Robert René Gomes
Kwartierstaat Margaretha Sparenburg
Kwartierstaat Christiaan Johannes Spinhoven
Kwartierstaat Adeleid Stam
Documenten geboorte
Adeleid Uffelie geboorteakte 18590922
Agatha Reominda Spiro geboorteakte 18310115
Abraham William Spiro geboorteakte 1832093

Albert Stam geboorteakte 18650210
Arie Stam geboorteakte 18360208
20070613
Catharina (Trijntje) Veenboer geboorteakte 18480423
Cornelia Dito geboorteakte 18200309
Cornelia Zwart geboorteakte 18310709
Cornelis (Cees) Franciscus Gomes 19470331
20070617
Cornelis Gouda geboorteakte 18310616
Cornelis de Vos geboorteakte 18321920
Dirkje Smink geboorteakte 18370517
Engel Stam geboorteakte 18260303
Gerrit Spinhoven geboorteakte 18530317
Hendricus Gomes geboorteakte 18440219

Hendricus Gomes geboorteakte 18790802

Hendrik Sparenburg geboorteakte 19101221
Hermanus Uffelie geboorteakte 18230815
Jacob Stam geboorteakte 18240809
20070613
Jacobus de Vos geboorteakte 18610306
Johanna Scheffer geboorteakte 18640713
Klasina Brink geboorteakte Klasina Brink 18560223
Leendert Stam geboorteakte 18280515
20070613
Margaretha Sparenburg geboorteakte 19451212
Margaretha de Vos geboorteakte 19091220
Neeltje Wijker geboorteakte 18270519
Philip Edward Spiro geboorteakte 18350818
Pieter Albert Sparenburg geboorteakte 18810509
Pietertje Gouda geboorteakte 18691024
Reijer Gomes geboorteakte 18190206
Tim Gomes geboortekaartje 20040116
20070617
Wilhelmina Kerkhoven geboorteakte 18820227
Documenten doop
Aagje Jacobs doopinschrijving 1727040120070613
Aletta de Coole doopinschrijving 18020406
Catharina Hectors Rijskamp doopinschrijving 16570318
Christiaan Spinhoven
doopinschrijving 17721220
Cornelia Kellij
doopinschrijving 18470825
Cornelis de Vos
doopinschrijving 18321028
Dirkje Smink
doopinschrijving 1837058
Gerrit Spinhoven doopinschrijving 18010613

Gerrit Veenboer doopinschrijving 18000104
20070613
Grietje Jans Groen doopinschrijving 17420318
20070613
Hendrik Leendertsz Wijker doopinschrijving 17420617
Isak Oskam doopinschrijving 17771109

Jacob Harmensz Stam doopinschrijving 17590518
Jacobus de Vos doopinschrijving 18610324
Jannetje Hendriks Wijker doopinschrijving 17970319
20070613
Jobje Cornelis Sloot doopinschrijving 17260720
20070613
Johannes Hendricus Gomes doopbewijs 19050220
20070613
Joost Harmensz Stam doopinschrijving 17420410
20070613
Leendert Hendriksz Wijker doopinschrijving 17790826
20070613
Leentje Hendriks Wijker doopinschrijving 17680118
Maagje van Veersen
doopinschrijving 17770615
Magie Jans Heikop
doopinschrijving 17091013
Margaretha Adelheid Bonte doopboek 17951030
Neeltje Gomes doopinschrijving 18060214
Paulus Spinhoven
doopinschrijving 17780111
Teunis Spinhoven
doopinschrijving 17500324
Teunis van Velthuijsen doopinschrijving 18020221

Willempje Hendriks Prel doopinschrijving 16970317
20070613
Documenten overlijden
Aagje de Ridder overlijdensadvertentie20070617
Aagje Johanna Gomes overlijdensadvertentie 1990022520070613
Aagje Johanna Gomes dankbetuiging20070613
Aaltje Helsloot overlijdensakte 18621224
Alberdina Gomes overlijdensadvertentie 19770414
20070613
Albertus Gomes overlijdensadvertentie20070617

Aletta de Coole overlijden 18470119

Alida Gomes overlijdensadvertentie 20020712
20070613
Alida Maria Gomes overlijdensadvertentie 2003121520070617

Alleta Margaritha Gomes Tesselaar overlijdensakte 18501223

Anna Catharina Gomes overlijdensadvertentie 19850521
20070613
Anna Maria Catharina Lange overlijdensakte 18680310

Antje Jans Nagel overlijdensinschrijving 17801007
20070613
Arie Aalbertsz Duyn (Kok) overlijdensinschr. 1805041320070613

Arie Cornelisz Gouda overlijdensakte 18740610
Bernhard William Robyn Milton Spiro overlijdensakte 18501123

Catharina (Trijntje) Veenboer overlijdensakte 18870903

Christiaan Spinhoven
overlijdensakte 18510914
Christiaan Spinhoven
overlijdensakte 18641010
Cornelia Dito overlijdensakte 18910918

Cornelia Gomes overlijdensadvertentie
Cornelis Gomes overlijdenskaart 19590605
20070613
Cornelis Cornelisz Posse (de Zeeuw) overlijdensinschr. 17800510
Cornelia (Cornelisje) de Zeeuw overlijdensakte 18790203
Cornelius Andreas Gomes overlijdensadvertentie
20070617
Dirkje Smink overlijdensakte 18800108

Dina Geertruida Wilhelmina Gomes herinnering 19840128
20070617
Documenten overlijden - vervolg
Elisabeth Gomes rouwadver. Helderse Krant 2006032520070617
Elisabeth Maria Gomes overlijdenskaart 19830907
20070617
Elisabeth Maria Gomes overlijdensadvertentie
20070617
Elisabeth Maria Govers overlijdensadvertentie20070617

Emma Jacoba Gomes overlijdensadvertentie 1977092720070613
Engel Stam overlijdensakte 18930405

Engel Aalbertsz (de) Vrijer overlijdensinschr. 17801019
20070613
Fulps Willemsz Wijker overlijdensinschrijving 17801030
20070613
Gerard van Halen overlijden 19840814
20070614
Gerrit Spinhoven overlijdensakte 18400508

Geurt Veenstra overlijdensadvertentie 19970906
20070613
Heinrich Milton Spiro overlijdensakte 18620625

Hendrik van Galen overlijdensakte 18310616
20070610
Hillebrand Gomes overlijdensadvertentie20070613
Hillebrand Gomes overlijdensadvertentie20070613
Hillebrand Gomes dankbetuiging20070613
Hillebrand Gomes herdenkingsadvertentie20070613

Jacob Gomes overlijdensadvertentie20070617
Jacob Ariensz Krab overlijdensinschrijving 17801020

Jacobus de Vos overlijdensakte 19450527

Jacobus Petrus Maria Gomes overlijdensadvertentie
20070617
Jan Jacobsz Schong (Valk) overlijdensinschr. 17800926
20070613
Jannetje Geertruida Gomes Tesselaar overlijdensakte 18430617

Johanna Gomes overlijdenskaart 19750828
20070617
Johanna Cornelia Gomes overlijdensadvertentie
20070617
Johanna Margaretha Dito bedankkaart
Johanna Margaretha Gomes overlijdensadv. 20040117
20070617
Johanna Margaritha Gomes Tesselaar overlijdensakte 18591020

Johanna Morssink overlijden 19591212
20070614
Johanna Scheffer overlijdensakte 19430311

Johannes Hendrikus Gomes overlijdenskaart 19360222
20070613
Johannes Petrus Adriaan Gomes overlijdensadvertentie20070617

Johannnes Pieter Frederik Hollenberg overlijdensakte 18611013

Juliana Geertruijda Gomes Tesselaar overlijdensakte 18630321

Klaas Hendriks Koper (Tol) overlijdensinschr. 17960510
20070613
Leendert Jacobsz overlijdensinschrijving 17801110
Margaretha Meijer bedankadvertentie 200610
20070617
Maria Geertruida Gomes overlijdensadvertent. 19770619
20070613
Maria Gijsbertha Eleonora Lange overlijdensakte 18500130

Marretje Gomes overlijdensadvertentie
20070613
Nicolaas Petrus Johannes Gomes overlijden 19561107
20070614
Petrus Hermanus Franciscus Gomes overlijd. 1959011320070613
Petrus Maria Gomes overlijdensadvertentie 2000083120070617

Pieter Kramer overlijdensadvertentie 2005030820070617
Pieter Albert Sparenburg overlijdensakte 19711022

Pieter Dirksz Swart overlijdensinschrijving 17801030
20070613
Reijer Gomes overlijdensakte 18791115

Reijer Cornelis Gomes overlijdensadvertentie
20070617
Reyer Teunisz Spaare overlijdensinschrijving 17800802
20070613
Reomonda Elisabeth Lange overlijdensakte 18490108

Simon Philipsen overlijdensadvertentie 20030302
20070617
Simon Philipsen overlijdensadvertentie 2003030220070617
Stoffel Hendriksz Wijker overlijdensinschrijv. 17801023
20070613
Teunis Ariensz Spaare overlijdensinschrijving 17801108

Theodora Gomes overlijdensadvertentie
20070617
Theodora Gomes overlijdensadvertentie20070617
Veronica Gomes overlijdensadvertentie 19570830
20070613
Wilhelmina Kerkhoven
overlijdensakte 19540819
Willem Gomes Tesselaar overlijdensakte 18351130
Documenten begraven
Jacob Cornelisz Spinhoven (2 sep 1748)
Magie Jans Heikop
(2 juli 1753)
Documenten Nationale Militie
Albert Stam
Cornelis Gouda

Engel Stam

Hendricus Gomes
18680507
Hermanus Uffelie

Pieter Albert Sparenburg
(1873)
Pieter Albert Sparenburg
(1879)
Reijer Gomes
Documenten huwelijk
Albert Stam-Maartje van de Beek huwelijksakte 18240730
Albert Stam-Pietertje Gouda huwelijksakte 18930415
Arie Cornelisz Gouda-Grietje Willems Kok 18180614 Huwelijksakte 1

Arie Cornelisz Gouda-Grietje Willems Kok 18180614 Huwelijksakte 2
Arie Hz. Stam-Antje J. Glas schepentrouwboek 17721121
20070613
Bernhard William Robyn Spiro
huwelijksakte 18300714
Catharina Veenboer-Hendricus Gomes huwelijkscontract 18730102

Catharina Petronella Gomes-Dirk Pieter Zweedijk ondertr
20070617
Cornelis Gouda-Cornelia Zwart huwelijksakte 18520725

Cornelis Michiel Bakker-Cornelia Gomes 50 jaar huw.
20070617
Engel Stam militaire toestemming huwelijk 18511031
20070613
Engel Stam-Neeltje Wijker huwelijksakte 18511207

Hendricus Gomes-Catharina Veenboer huwelijksakte 18730102

Hendrik Sparenburg huwelijksakte 19350228
Documenten huwelijk - vervolg
Hermanus Uffelie-Jannetje van Rossum huwelijksafkond.20070614
Hermanus Uffelie-Jannetje van Rossum huwelijksakte 18470708

Hermanus Uffelie toestemming 2e huwelijk
20070613
Hermanus Uffelie-Margaretha Adelheid Bonte huwelijksakte 18220408
Jacob Az. Swart-Trijntje E. Swart huw.inschr.18070711
20070614
Jacobus de Vos huwelijksakte 18910513

Jan Az. (Pinas)-Jacobje A. Groot huwelijksinsch. 1717011720070614
Jannetje Marie Rol-Reijer Cornelis Gomes 12˝ jaar huw.20070617

Joost Hz. Stam-Aalbertje T. Spaare schepentr.bk. 17641202
20070614
Joost Hz. Stam-Grietje van Velzen huwelijksafk. 1814112020070614
Joost Lourisz (Stam)-Willempje Hendriks Prel huwelijksins. 17171031
Klaas Aalbertsz Wijker-Cornelia de Zeeuw huwelijksakte 18210603

Klaas Zwart-Grietje van Pel huwelijksakte 18271209

Klaas Jacobse Spinhoven huwelijksinschrijving 17351231

Leendert Hz. Stam-Marijtje C. de Wit huw.inschr. 1786050720070614
Leendert Hendriksz Wijker-Cornelisje Huyberts Gouda huwelijksinschrijving 1807082320070614
Martinus Gomes-Marian Verberne 25 jaar huwelijk20070614

Mattheus Gomes-Gordina Maria van Bokhoven ondertrouw
20070614
Nicolaas Gomes-Aaltje Smits huwelijksafkondigingen20070614
Nicolaas Gomes-Aaltje Smits huwelijkscertificaat20070614
Nicolaas Gomes-Aaltje Smits huwelijksakte 1901011820070614
Petrus Adrianus Gomes-Lida Pronk 12˝ jaar huwelijk20070617
Pieter Albert Sparenburg militaire vergunning huwelijk 18731112

Pieter Albert Sparenburg
huwelijksakte 18731112
Pieter Albert Sparenburg huwe;ijksakte 18791105

Pieter Albert Sparenburg huwelijksakte 19080722

Pieter Hz. Stam-Kniertje J. Gouda schepentr.bk. 17710609
20070614
Reijer Gomes-Cornelia Dito huwelijksakte 18411007

Reijer Cornelis Gomes-Antje Koning huwelijkstoestemming
20070614
Reinier Gomes-Adeleid Stam huwelijksaankond. 19410911
20070614
Teunis Spinhoven huwelijksinschrijving 17720322
Documenten echtscheiding
Documenten diversen
Adeleid Stam aanvraag visum 19450927
Adeleid Stam verklaring politieke betrouwbaarheid 19450928
Adrianus Leopold Timmer lesgeld 1878
Albertus J Gomes passengerslist 19240607, scheepsmanif.
20070617
Albertus J Gomes passengerslist 19240817, scheepsmanif.20070617
Albertus J Gomes passengerslist 19241025, scheepsmanif.
20070617
Albertus Johannes Gomes scheepsmanifest 19250730.20070617
Anna Hendrica Gomes 90 jaar
20070617
Anna Hendrica Gomes krantenartikel
20070617
Carmen Gomes krantenartikel 2 okt 1997 en 22 sep 2002
20070614
Claes Jansz Gomes testament
20070201
Cornelis Gouda en Cornelia Zwart attest van onvermogen
Cornelis Clemens Gomes passengerslist 19100411
20070614
Cornelis Clemens Gomes passengerslist 19141205
20070614
Dirk Gomes akte 1783
20070614
Engel Stam en Neeltje Wijker akte van onvermogen
Gerardus P Gomes passengerslist 19201125 scheepsmanif
20070616
Gerardus P Gomes passengerslist 19210103 scheepsmanif20070616
Gerardus P Gomes passengerslist 19210206 scheepsmanif20070616
Henderica (Rika) Johanna Gomes 90 jaar20070616
Hermanus Jacobsz Uffelie paspoort
Hillebrand Gomes advertentie petroleum en koffie en thee
20070613
Hillebrand Gomes Alkmaarsche Courant 27 okt 1930 pag 6
20070613
Jacob Gomes krantenartikel 14 mei 1971
20070616
Jacob Gomes passengerslist 19190622, scheepsmanifest
20070614
Jacob Gomes passengerslist 19190805, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19191028, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19191120, scheepsmanifest
20070614
Jacob Gomes passengerslist 19221024, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19230120, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19230301  en 1923052320070614
Jacob Gomes passengerslist 19240317, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 1924042820070614
Jacob Gomes passengerslist 19240601, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19240818, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19240919, scheepsmanifest20070614
Jacob Gomes passengerslist 19241022, scheepsmanifest
20070614
Jacob Jansz Verberne handtekening
20070614
Jan Gomes passengerslist 19181129, scheepsmanifest
20070614
Jan Gomes scheepsmanif. 19420615, 19430702, 1946042020070614
Jan Jacobs Verberne verkoop Brabantse eigendommen
20070614
Jannetje Jans Ran boedelbeschrijving
20070201
Karel Andreas Maria Gomes kunstenaarsbiografie 20040103 doc2427 Amsterdams stadsarchief20070617
Klaas Gomes passengerslist 19210228, scheepsmanifest20070617
Maria Gomes aktenr 54 dd 1709082420070614
Nicolaas Gomes ontslag als ouderling20070613
Pieter Gomes passengerslist 19240517, scheepsmanifest20070614
Pieter Gomes passengerslist 19240621, scheepsmanifest20070614
Pieter Gomes passengerslist 19240726, scheepsmanifest20070614
Pieter Gomes passengerslist 19240831, scheepsmanifest20070614
Philomena Anna Riteco krantenartikel20070617
Theodora Gomes 60 jarig kloosterjubileum20070617

Willem Gomes (1936) interview 'vechten voor vrede en rechtvaardigheid' in het Noordhollands Dagblad 1994030320070617
Documenten extracten
Albert Stam uittreksel geboorteakte 18650210
Catharina Gomes extract geboorteregister 18140302
20070613
Catharina (Trijntje) Veenboer extract geboorteakte 18480423
Cornelia Dito extract geboorteakte 18200309
Cornelia Zwart extract geboorteakte 18310709
Cornelis Gomes extract overlijdensregister 18170525
Cornelis Gouda extract geboorteakte 18310616
Cornelisje Pieters Robbok extract doodsregister 18330101
Everdina Weel uittreksel overlijdensakte BS Almaar 18480312
Gerrit Veenboer extract overlijden 18540529
20070613
Grietje Willems Kok extract overlijdensakte 18520527
Hendricus Gomes uittreksel geboorteakte BS Almaar 18440219

Hermanus Jacobsz Uffelie extract doopregister 178609
Hermanus Uffelie extract geboorteakte 18239815
Jacob Uffelie extract overlijdensregister 18200917
Jacobus Broekhuijsen extract overlijdensregister 18640308

Jannetje Struijk extract BS overlijdensregister 18180126
Jannetje van Rossum extract geboorteakte 18241129
Jansje Broekhuijsen
extract geboorteregister 18460103
Jansje Broekhuijsen extract overlijdensregister 18780322

Johannes Hageman uittreksel overlijdensregister 18771108

Klaas Aalbertsz Wijker extraxt BS overlijden 18331112
Maria Broekhuijsen
extract geboorteregister 18410810
Neeltje Wijker extract geboorteakte 18270519

Nicolaas Gomes uittreksel geboorteakte 18470905
20070613
Pieter Albert Sparenburg extract geboorteakte 1848508
Pieter Albert Sparenburg
uittreksel geboorteregister 18480508
Pietertje Gouda uittreksel geboorteakte 18691024

Reijer Gomes extract geboorteakte 18190206

Reijer Cornelis Gomes uittreksel overlijdensakte 18990712
Willem Sparenburg extract overlijdensregister 18080510
Gezinskaarten ed
Adriaan Franciscus Gomes DB kaart voorzijde en achterzijde
Adriaan Franciscus Gomes gezinskaart voorzijde en achterzijde
Carl Georg Nimrat gezinskaart voorzijde en achterzijde
Catharina Maria Heezius gestichtenkaart voorzijde en achterzijde
Jan Gomes 1888-1964 gezinskaart voorzijde en achterzijde
Johanna Cornelia Gomes DB register voorzijde en achterzijde
Maria Geertruida Gomes DB register voorzijde en achterzijde
Petronella Cornelia Gomes DB register voorzijde en achterzijde
Stephanus Swart gezinskaart voorzijde en achterzijde
Bidprentjes
Adriana Gomes bidprentje 18920122
Agatha Schong bidprentje 19320506
Alberdina Gomes bidprentje 19080619
Anna (Antje) Gomes bidprentje 19111217
Anna de Graaf bidprentje 19330329
Anna (Jantje) Klaas Gomes bidprentje 18760410
Arie Stam bidprentje 18990703
Arnoldus Theodorus Lumkeman bidprentje 19480211
Bertha Gomes bidprentje 19580507
Catharina Jacoba Gomes bidprentje 19530116
Cornelia Gomes bidprentje 18800227
Cornelis Gomes bidprentje 19590605
Geertruida Gieles bidprentje 19110911
Gerard Antonius Gomes bidprentje 19400607
Gerrit Smit bidprentje 19180205
Hendrik Gomes bidprentje 19040615

Jacobus Gomes bidprentje 19180226
Jan Gomes bidprentje 19180309
Jan Gomes bidprentje voorzijde  19310315 en achterzijde
Jan Reijer Gomes bidprentje 19250319
Jannetje Dopmeijer bidprentje19181213
Jannetje Gomes bidprentje 19241003
Joannes de Graaf bidprentje 19030819
Johan Arnold Barhorst bidprentje 19041116
Johanna de Graaf bidprentje 19160424

Johanna Cornelia Gomes bidprentje 19870215
Johanna Morssink bidprentje voorzide 19501212 en achterzijde
Johannes Gomes bidprentje 19640325
Johannes Hendrikus Gomes bidprentje 19360222
Klaas Gomes bidprentje 19641106
Marretje (Maria) Gomes bidprentje 19310704
Martha (Marretje) Gomes bidprentje 18820521

Naantje Bakker bidprentje 19240210
Neeltje Dijt bidprentje 19580121
Nicolaas (Klaas) Klaasz Gomes bidprentje 18481204
Nicolaas (Klaas) Gomes bidprentje 19270428
Petrus Johannes Logger bidprentje voor- 19260528 en achterzijde
Pietertje Gouda bidprentje 19451230
Reier Gomes bidprentje 18940421
Simon Gomes bidprentje 19370430
Persoonskaarten
Aagje de Ridder persoonslijst
Aagje Johanna Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Adriana Gomes persoonskaart
Agatha Johanna Gomes persoonskaart
Alberdina Gomes persoonskaart
Albertus Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Albertus Cornelis Gomes persoonslijst
Alida Catharina Gomes persoonskaart
Alida Maria Gomes persoonslijst
Anna (Annaatje) Gomes persoonskaart
Anna Gomes persoonskaart
Anna Cornelia Maria Gomes persoonskaart
Anna Hendrica Gomes persoonslijst
Anna Pietronella Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Anna Willy Gomes persoonskaart
Antje Gomes persoonskaart
Antje Gomes persoonskaart
Antje Gomes persoonskaart
Antonia Gomes persoonskaart
Bertha Gomes persoonskaart
Catharina Gomes persoonskaart
Catharina Gomes persoonskaart
Catharina Gomes persoonslijst
Catharina Anna Gomes persoonskaart
Catharina Anna Cornelia Gomes persoonslijst
Catharina Cornelia Gomes persoonskaart
Catharina Jacoba Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Catharina Johanna Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Catharina Maria Gomes persoonskaart
Catharina Petronella Gomes persoonskaart
Catharina Petronella Gomes persoonskaart
Catrina Wilhelmina Gomes persoonskaart
Clemence Maria Catharina Gomes persoonskaart
Cornelia Gomes persoonskaart
Cornelia Gomes persoonslijst
Cornelia Elisa Gomes persoonslijst
Cornelia Maria Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Cornelia Maria Gomes persoonskaart
Cornelia Maria Gomes persoonslijst
Cornelis Gomes persoonskaart
Cornelis (Kees) Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Cornelis Gerardus Gomes persoonskaart
Cornelis Johannes Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Cornelis Johannes Gomes persoonskaart
Persoonskaarten - vervolg
Cornelis Johannes Stephanus Gomes persoonskrt voor- en achterzijde
Cornelius Andreas Gomes persoonskaart
Dirk Jan Gomes persoonskaart
Elisabeth Francina Gomes persoonslijst
Elisabeth Maria Gomes persoonskaart
Elise Marie Gomes persoonskaart
Elizabeth Johanna Gomes persoonskaart
Emma Jacoba Gomes persoonskaart
Franciscus Paul Antonius Gomes persoonslijst
Frans Gomes persoonslijst
Friskjen Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Geertruida Catharina Smit persoonskaart
Geertruida Clasina Gomes persoonskaart
Geertruida Elisabeth Gomes persoonskaart
Gerard Antonius Gomes persoonskaart
Gerardus Hendrik Gomes persoonslijst
Gerardus Johannes Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Gerardus Johannes Gomes persoonskaart
Gerardus Pieter Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Gerreberdina Anna Gomes persoonskaart
Gerrit Gomes persoonskaart
Guurtje Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Helena Gomes persoonskaart
Helena Johanna Gomes persoonskaart
Henderica Johanna Gomes persoonskaart
Hendricus Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Hendricus Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Hendricus Matthias Gomes persoonskaart
Hendrika Gomes persoonslijst
Hendrika Anna Catharina Gomes persoonslijst
Hendrikus Johannes Gomes persoonslijst
Hermanus Johannes Cornelis Gomes persoonskaart
Hillebrand Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Hugo Klaas Gomes persoonslijst
Ilona Onerva Gomes persoonskaart
Ingrid Hilda Mariëta Gomes persoonslijst
Jacob Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Jacob Gomes persoonskaart
Jacobus Gomes persoonskaart
Jacobus Petrus Gomes verwijzingskaart
Jacobus Petrus Maria Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Jan Gomes persoonskaart
Jan Gomes persoonskaart
Jan Reijer Gomes persoonslijst
Jan Willem Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Jeanne Marie Gomes persoonskaart
Johanna Gomes persoonskaart
Johanna (Jans) Catharina Gomes persoonskaart
Johanna George Gomes persoonskaart
Johanna Hendrica Gomes persoonskaart
Johanna Margaretha Gomes persoonslijst
Johanna Maria Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Johanna Maria Gomes persoonslijst
Johanna Maria Elisabeth Gomes persoonskaart
Johanna Margaretha Visser persoonskaart
Johannes Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Johannes Cornelis Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Johannes Gerardus Gomes persoonslijst
Johannes Jacobus Gomes persoonslijst
Johannes Petrus Adriaan Gomes persoonskaart voor- en achterzijde
Karel Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Klaas Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Klaas (Nicolaas) Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Klaas Gomes verwijzingskaart
Klasina Anna Gomes persoonskaart
Leonardus Gerardus Gomes persoonskaart
Leontina Wilhelmina Gomes persoonslijst
Maarten Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Margaretha Gomes persoonskaart
Maria Gomes persoonskaart
Maria Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Maria Agatha Theodora Gomes persoonslijst
Maria Charlotta Augusta Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Persoonskaarten - vervolg
Maria Cornelia Gomes persoonskaart
Maria Cornelia Johanna Gomes persoonskaart
Maria Elisabeth Gomes persoonskaart
Maria Geertruida Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Maria Gerritdina Gomes persoonslijst
Maria Jacoba Gomes persoonskaart
Marretje Gomes persoonskaart
Matthëa Johanna Maria Gomes persoonskaart
Mattheus Joannes Maria Gomes persoonslijst
Nicolaas (Klaas) Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Nicolaas Gomes persoonslijst
Nicolaas Cornelis Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Nicolaas Cornelis Gomes persoonskaart
Nicolaas Joannes Jozef Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Nicolaas Petrus Johannes Gomes persoonskaart
Petronella Alida Gomes persoonskaart
Petronella Cornelia Gomes persoonskaart
Petronella Johanna Wilhelmina Gomes persoonskaart
Petrus (Pieter) Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Petrus Hermanus Franciscus Gomes persoonskrt voor- en achterzijde
Petrus Johannes Gomes persoonskaart
Petrus Maria Gomes persoonslijst
Petrus Theodorus Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Pieter Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Pieter Arie Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Pieter Cornelis Wilhelmus Gomes persoonskaart
Pieternella Catharina Gomes persoonskaart
Reijer Gomes persoonskaart
Reijer Cornelis Gomes persoonskaart
Reijer Cornelis Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Reijer Johannes Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Reijer Johannes Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Reijer Marie Gomes persoonskaart
Reinier Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Reinier Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Reinier Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Reinier Gomes persoonskaart
Rudipert Mattheus Antonius Gomes persoonskaart
Theodora Gomes persoonskaart
Trijntje Gomes persoonskaart

Veronica (Fronica) Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Wilhelmina Charlotte Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Wilhelmus Johannes Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Wilhelmus Mattheus Gomes persoonslijst
Willem Gomes persoonskaart voorzijde en achterzijde
Willem Gomes persoonskaart
Willem Frederik Johannes Gomes persoonslijst
Foto's
Aaltje Smits (1877) in ca. 1900
Abraham Marinus Vermast (1854)
in 1896
Adeleid Stam (1921) in
1939
Agatha Schong (1848)
Adeleid Uffelie
(1859)
Albert Stam (1865)
Alie (1912) en Reijer Smit
Anna Cornelia Maria Gomes (1894) en mei 1919
Antje van Riel (1836)
Catharina Gomes (1868) in 1905
Cornelis Gomes (1877) en ziijn gezin
Cornelis Gomes (1877) als kastelein

Elisabeth Adeleid van der Vis (1895) op 27 sep 1950
Elisabeth Maria Gomes (1934) jong
en op school
Elisabeth Maria Wassenburg en dochters Johanna en Elisabeth Maria
Engel Stam (1894) in 1912
Engel Stam (1894) met zijn zusters
Engel Stam (1894) op 27 sep 1950
Francisca Martina Maria Gomes (1905) foto1 en foto2
Francisca Martina Maria Gomes (1905) ouder en in 1999
Friskjen Gomes (1901), Arie en Annie
Gerardus Johannes Louis Gomes-Rjiske de Boer huwelijk 19620525
Gerbrand Johannesz Zoetelief-Henderica Johanna Gomes huwelijk 19380514
Gerrit Smit (1878)
Geurt Veenstra en Alberdina Gomes trouwfoto 19340419
Hendrika Anna Catharina Gomes-Achmed Saourie partners
Hendrika Anna Catharina Gomes-Ben van der Wijk huwelijk 19561228

Henriette Elize Timmer (1877) portret 1900
Hillebrand Gomes (1911) in de Warmoesstraat 1945-1946
Hilleband Gomes (1911) en in 1934 en in de bouw
Hillebrand Gomes bij zijn kiosk De Negerhut van oom Tom in De Koog
Jacoba Zwaan
(geb 16 mei 1836)
Jan Gomes (1865) in memoriam
Jan Gomes (1936)
Jan Gomes-Jetske Marijtje Beima huwelijk 19581218
Jan Age Hollander (1902) als matroos en als jongeman
Jan Age Hollander (1902) als jongeheer en wat ouder
Jan Age Hollander (1902) als oudere heer en nogmaals
Jan Age Hollander en Francisca Martina Maria Gomes
Jan Age Hollander en Francisca Martina Maria Gomes
Johanna Gomes (1924) als baby en jonge vrouw
Johanna de Graaf (1880)
Johanna Morssink (1867) in memoriam
Johanna Margaretha Dito (1893)
Johanna Margaretha Dito (1893) en Nicolaas Petrus Johannes Gomes
Johannes Gomes (1888)
Johannes Hendricus Gomes (1905)
Klaas Gomes foto1 en foto2
Maria Gomes (1879)
Maria de Lourdes Lopes Filha (1956) als baby 19570609
Maria de Lourdes Lopes Filha (1956) op 24 dec 2000 en 2 mrt 2002
Naantje Bakker (1846)
Nicolaas Gomes
(1877) in ca. 1900
Nicolaas Petrus Johannes Gomes (1893) baby en jongen
Nicolaas Petrus Johannes Gomes (1893) jongeman
en boekhouder
Nicolaas Petrus Johannes Gomes (1893) ouder
en op 10 sep 1955
Petrus Theodorus Gomes-Magdalena Elizabeth Kelderman huwelijk 19660930

Pieterje Gouda (1869)
Reijer Gomes

Reinier Gomes 19140913 voor apr 1940
Reinier Gomes 19140913 thuis apr 1940
Reinier Gomes-Hendrika de Gooijer huwelijk 19500727
René Henri Edgar Gomes 10 sep 1971

Robert René Gomes dec 1942-jan 1943

Robert René Gomes en zijn vader feb 1943

Robert René Gomes en zijn moeder en broer Ben jan-jul 1946

Robert René Gomes-Margaretha Sparenburg huwelijk 19651215

Robert René Gomes-Maria de Lourdes Lopes Filha huwelijk 08092001

Simon Gomes en Neeltje Dijt

Willem Gomes-Elfrieda Anna Mone huwelijk ca. 1955

Willem Nicolaas van der Vis (1859)  jong en oud

IJsbrand Visser (1890) en zijn 3 dochters
Voor opmerkingen over de webpagina: Webm@ster
Info: Rob Gomes
Webdesign Gomsoft

Bijgewerkt op: woensdag 16 september 2009 om 10:44:25 uur

Website owned
by
Rob Gomes